Aleja Kościelna 1 A, 43-384 Jaworze
stowarzyszenieopatrznosc@gmail.com
KRS 0000606990, NIP 9372679613, REGON 363923367
ING Bank Śląski S.A. 64 1050 1070 1000 0090 3088 8110

Przed nami 3 Parafiada- Piknik Rodzinny w Jaworzu, która odbędzie się już 17 czerwca w amfiteatrze .

Hasłem tegorocznej Parafiady jest RODZINA – WSPÓLNOTA – OJCZYZNA.

Parafiada to nasze wspólne święto.

Mamy jeszcze żywo w pamięci to, co działo się w zeszłym roku. Takie okazje pomagają we wzajemnym poznawaniu się, dzięki nim robimy konkretny krok w kierunku bycia prawdziwą wspólnotą, o której mówił Chrystus. Jest wśród nas wiele osób chętnych do pomocy, gospodyń piekących przepyszne ciasta, talentów którymi warto się przy takiej okazji podzielić. Nasza gmina pomaga nam w zorganizowaniu tego wydarzenia, ale cenne jest nasze wspólne zaangażowanie, do którego z serca zachęcamy.

Już od teraz w zakrystii będą wystawione listy dla chętnych do wystąpienia na scenie, upieczenia ciast, oraz do zaangażowania w dowolnej formie.
Przygotujmy tą 3 Parafiadę wspólnie!

Podczas 3 Parafiady od godz. 14.00-17.00 będzie można wziąć udział w konkursie.

Szczegóły w regulaminie.

Ogłoszenie wyników w tym samym dniu około godziny 19.00.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Serdecznie zapraszamy!

 

Ogłaszamy konkursy:

1. Dżem dla mamy - U2
plakat, zasady konkursu, regulamin

2. Rodzina - Wspólnota - Ojczyzna
plakat, zasady konkursu, regulamin

Stowarzyszenie Opatrzność

Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w marcu 2016 r. i od tego momentu prowadzi działania na rzecz Parafii Opatrzności Bożej w Jaworzu oraz mieszkańców Jaworza. Jego celem jest działalność katolicka w aspektach: duchowym, społecznym, charytatywnym i ekumenicznym a także działalność kulturalna i praca wychowawczo-pedagogiczna.

Co robimy?

Podejmujemy cenne inicjatywy skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Na dzień dzisiejszy zajmujemy się organizacją Parafiady - Pikniku Rodzinnego, który od 2016 r. na stałe wpisuje się w kalendarz naszej parafii; prowadzimy Dyskusyjny Klub Filmowy "O! Poparz!" oraz spotkania z ciekawym człowiekiem.

Dołącz do nas!

Zachęcamy parafian do włączenia się w naszą działalność. Biorąc pod uwagę różnorodność darów i talentów, którymi zostaliśmy obdarowani przez Boga, każdy może znaleźć wśród nas swoje miejsce.

Wspieraj nas jak możesz!

Zachęcamy do wsparcia naszych działań. Mamy wiele pomysłów, ale nie wszystko da się zrobić w oparciu o sam wolontariat, dlatego liczymy na Państwa pomoc. W przypadku chęci wsparcia nas finansowo prosimy o wpłatę na nasze konto. Dziękujemy za wszelkie dobro nam okazane.

Kierujemy się mottem: „NIKT Z NAS NIE ŻYJE DLA SIEBIE...” (Rz 14,7)

Nasz statut