Aleja Kościelna 1 A, 43-384 Jaworze
stowarzyszenieopatrznosc@gmail.com
KRS 0000606990, NIP 9372679613, REGON 363923367
ING Bank Śląski S.A. 64 1050 1070 1000 0090 3088 8110

Drodzy Parafianie!    

Stowarzyszenie Opatrzność rozpoczęło  kolejny rok działalności.

Prowadzony przez nas Parafialny Klub Filmowy kontynuuje wyświetlanie ciekawych filmy przy ciastku i kawie.

Przed świętami zorganizujemy dzieciom warsztaty rękodzieła.

Na dzień 25 maja przygotowujemy  wydarzenie plenerowe pod hasłem

„ Żyj z pasją” .

Gościem  specjalnym tego wydarzenia będzie - Tau, czyli Piotr Kowalczyk

- raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records, chrześcijanin.  Chcemy zachęcić wszystkich, a szczególnie młodzież do odnajdywania talentów, pasji i przeżywania życia w sposób pełniejszy i wartościowszy.

16-go czerwca, odbędzie się  kolejna, 4 Parafiada – Piknik Rodzinny w Jaworzu, impreza rodzinna, która gromadzi całe pokolenia, mieszkańców i gości, łącząc wszystkich we wspólnej zabawie.

W tym roku, przyjmując propozycję mieszkańców z ubiegłorocznej Parafiady, spotkamy się pod hasłem „ WIELE SERC- JEDEN RYTM”.

W ramach 4 Parafiady zaplanowaliśmy koncert Moniki Kuszyńskiej, rozgrywki sportowe w tym mecz o  Puchar Proboszcza, wiele atrakcji dla dzieci,

grę terenową, konkursy, kawiarenkę , Foto – budkę, wspólny taniec i wiele innych propozycji.

 „ Nikt z nas nie żyje dla siebie” - takie motto przyświeca członkom Stowarzyszenia Opatrzność  i swoją bezinteresowną pracą staramy się je realizować.

Wszystkich, którym leży na sercu dobro naszej parafii zapraszamy do pomocy przy organizacji tych wydarzeń, oraz wspierania naszych działań w dowolny sposób.

 

Z serca dziękujemy za wszelką pomoc i życzliwość.

Niech dzieją się dobre rzeczy, które nas łączą.

 

Członkowie Stowarzyszenia Opatrzność

 

 

Stowarzyszenie Opatrzność

Stowarzyszenie zostało zarejestrowane w marcu 2016 r. i od tego momentu prowadzi działania na rzecz Parafii Opatrzności Bożej w Jaworzu oraz mieszkańców Jaworza. Jego celem jest działalność katolicka w aspektach: duchowym, społecznym, charytatywnym i ekumenicznym a także działalność kulturalna i praca wychowawczo-pedagogiczna.

Kierujemy się mottem: „NIKT Z NAS NIE ŻYJE DLA SIEBIE...” (Rz 14,7)

Co robimy?

Podejmujemy inicjatywy skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy Parafiadę – Piknik Rodzinny, która na stałe wpisała się już w kalendarz naszej parafii i  która jest dla wszystkich zarówno parafian jak i mieszkańców okazją do zapoznania się, integracji  i wspólnej  zabawy. Cieszy nas to, że wiele osób włącza się w jej przygotowanie.

Prowadzimy Parafialny Klub Filmowy "O! Poparz!", warsztaty artystyczne, konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi, oraz aktywnie uczestniczymy w  ewangelizacji.

Dołącz do nas!

Zachęcamy parafian do włączenia się w naszą działalność. Biorąc pod uwagę różnorodność darów i talentów, którymi zostaliśmy obdarowani przez Boga, każdy może znaleźć wśród nas swoje miejsce.

Wspieraj nas jak możesz!

Zachęcamy do wsparcia naszych działań. Mamy wiele pomysłów, ale nasze możliwości są ograniczone, dlatego liczymy na Państwa życzliwość.

Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc zarówno finansową, rzeczową, jak i modlitwę.

Sami również zapewniamy o modlitwie w Waszej intencji.

Członkowie Stowarzyszenia Opatrzność

 

Nasz statut